Modul extensie LVL 15.4 kWh BYD Battery Box Premium
27.418,00 lei (TVA 21% inclus)
BYD Battery-Box Premium LVL este o baterie litiu cu fosfat de fier (LFP) pentru utilizare cu un invertor extern.
*Timbrul verde inclus în preț
Livrare gratuită
(24–48h)
(24–48h)
Plată flexibilă - online, transfer bancar, ramburs, rate
Garanție și suport
Retur simplu în 14 zile
În stoc
Comandă pe WhatsApp (+40) 748 695 369
SKU:
13272230-00
Categorie: LVL Premium
Etichete: 15.4 kW, 15.4kW, byd lvl, lvl, modul, modul 15.4, modul byd lvl, modul lvl
Descriere
Modul extensie BYD Battery-Box Premium LVL 15.4 este o baterie de stocare pentru toate aplicațiile - on grid - backup - off grid - potrivită pentru sistemele cu 1 și 3 faze.
BYD Battery-Box Premium LVL este o baterie litiu cu fosfat de fier (LFP) pentru utilizare cu un invertor extern.
Datorită unității de control și comunicare (BMU), Battery-Box Premium LVL se adaptează pentru a îndeplini cerințele proiectului, indiferent cât de mari ar fi acestea. Începeți cu BYD Battery-Box Premium LVL15.4 (15,36 kWh) și extindeți mai târziu la 983 kWh utilizând interconectarea paralelă a până la 64 de baterii.
Avantajele produsului:
- Scalabil de la 15,4 la 983 kWh
- Compatibil cu invertoare cu 1 și 3 faze
- Baterie cu litiu fier fosfat (LFP) fără cobalt: siguranță maximă, ciclu de viață și putere
- Capabil de back-up de mare putere și funcție de off-grid
- Economie de spațiu prin capacitatea de a stivui 2 baterii premium
- Adăugați baterii suplimentare în paralel pentru a extinde sistemul
Descărcări documente:
SPECIFICATII TEHNICE
| Brand | BYD |
| Model | BYD B-BOX LVL 15.4 |
| Tensiune Nominala | 51.2 V |
| Tensiune de functionare | 40 – 57.6 V |
| Capacitate | 250 A |
| Tip baterie | lithium-ion |
| Inaltime [MM] | 1410 |
| Latime [MM] | 650 |
| Lungime [MM] | 298 |
| Greutate [KG] | 244 |
Informații suplimentare
| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
Evaluat la 0 din 5
recenzii
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Modul extensie LVL 15.4 kWh BYD Battery Box Premium” Anulează răspunsul



FRONIUS
Fronius Primo 3.0 GEN24
SOLIS
Solis hibrid LV 5 KW
Solis hibrid LV 8 KW
Solis hibrid HV 12 KW
Solis hibrid HV 30 KW
BYD HVS Premium
HVS 5.1
HVS 7.7
HVS 10.2
HVS 12.8
HVM 11.0
HVM 13.8
HVM 16.6
HVM 19.3
HVM 22.1
HVB 5.9
HVB 8.9
HVB 11.8
HVB 14.8
HVB 17.8
HVB 20.7
HVB 23.7
HVB 26.7
Fronius Reserva
Reserva PRO 24.0
DYNESS TOWER S3
Dyness Tower TS10

LVL 15.4
LVS 4.0
LVS 8.0
LVS 12.0
LVS 16.0
LVS 20.0
LVS 24.0
DAH Solar
DAH 14 kWh IP20
DL5.0C 5.12 kWh IP20
Powerbox G2 10 kWh IP65
PowerBrick 14 kWh IP20
PowerBrick MAX 16.07 kWh IP20
Felicity Solar
Felicity 5 kWh IP65
Felicity 11.8 kWh IP21
Felicity 16 kWh IP65
Steltec
STELTEC 6 kW IP65
STELTEC 10 kW IP65
STELTEC 16 kW IP65
Genix Green
Genix Green ES-BOX12 5.12 kWh
PYTES
Pytes E-BOX 5.12kWh








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.